Серафим Чаркін “Справжнє”

Виставка

09.02.2021 - 20.02.2021

З 9 лютого 2021 року  в галереї НЮ АРТ експонуватиметься виставка живопису відомого одеського художника-нонкоформіста – Серафима Чаркіна.

На ній ви побачите 40 картин митця, що охоплюють період з 1985 по 2020 роки. Творчість Серафима Серафимовича надзвичайно вирізняється своєю динамічністю. Вона тяжіє до монументальності, композиції стійкі та збалансовані, методичні. Колорит – експресивний та емоційний. За своїм розмахом живопис Чаркіна нагадує мистецтво французьких кубістів та фовістів. У поєднанні всі ці властивості роблять твори майстра дуже виразними та впізнаваними.

Серафим Чаркін – народився в 1945 році в українському місті Суми. 1973 закінчив живописно-реставраційне відділення Ленінградського художнього училища ім. В. Сєрова. Дебютував на обласних, республіканських і всесоюзних виставках в самому початку вісімдесятих років, під час, коли маса художників, стояли на внутрішньому роздоріжжі між офіційним, замовним живописом і творами, що максимально виражають самостійні, індивідуальні творчі шукання. Член НСХУ з 1988 року. Експонент різноманітних художніх виставок в Україні, Росії, Німеччині. Роботи зберігаються в Одеському художньому музеї, Музеї сучасного мистецтва Одеси і численних приватних збірках в Україні та за кордоном.
Виставка триватиме до 20 лютого 2021.
Вхід – вільний.

Представлені картини