Виставка фотографій NEW EYE

Виставка

10.09.2021 - 25.09.2021

10 вересня у Галереї НЮ АРТ відбудеться відкриття виставки фотографій NEW EYE (новий погляд). На виставці представлені автори, сучасна фотографічна естетика і нестандартні пошуки яких задають вектор для розвитку фотографічної практики в Україні.

Виставка присвячена оригінальному баченню кольору, форми - в натюрморті, пейзажі, портретної і абстрактної фотографії, а також сучасному підходу створення зображення.

Учасники виставки - молоді автори, чиї роботи вже відзначені критиками, журі конкурсів та експертами в сфері фотографії. Kristina Mos була відзначена на конкурсі MIFA і її роботи вже представлені в італійській галереї сучасного мистецтва Mazzini Gallery. Світлана Моісеєнко зі своїми лаконічними пейзажами публікувалася в європейських міжнародних виданнях, включаючи L'Oeil de la Photographie і Aestetica Magazine. Світлана Зарицька отримала відзнаку фотографічного конкурсу в Токіо (TIFA), раніше її роботи були показані в рамках PhotoKyiv 2020.

На виставці ви зможете побачити роботи молодих авторів, серед учасників - найновіші імена в галузі фотографічного мистецтва, cеред яких Евгенiя Первак, Наталя Шкурат, Олена Лемберська, Марина Курниш, Kristina Mos , Катерина Куцевол, Cвітлана Зарицька, Cвітлана Моісеєнко, Ольга Дубова,Оксана Демьянець, Аліна Арасланова, Ірина Кабиш.

Відкриття виставки відбудеться 10 вересня о 18:00.

Виставка триватиме до 25 вересня 2021 року

Представлені дизайни