ЗНАКИ. Виставка Володимира та Нікіти Бизових

Виставка

24.06.2021 - 24.07.2021

З 24 червня 2021 року в галереї НЮ АРТ буде експонуватися виставка «ЗНАКИ» династії українських художників – Володимира та Нікіти Бизових.

З первісних часів різні види зображень(живопис, рисунки, скульптура) вважалися знаковими та символічними кодами, якими користувалися люди для здійснення обрядів, збереження та передачі інформації для наступних поколінь.

Роботи митців, завдяки знаковій основі, яка стала в них похідною, передають відчуття первозданної енергії первісної експресії, яка, за рахунок композиційного рішення, оформлюється у висловлювання, набуває знаково-символічного змісту, що формується у діалозі догматизму і чистого прагматизму. Догматичний підхід пов'язаний зі світоглядом, духовним пошуком художників. Прагматика, в свою чергу, закладена в динамічній скупості знака, що спонукає заглиблюватися в розшифровку гармонійної основи. Відбувається своєрідне звернення до первісних засад мистецтва, до того світосприйняття, яке намагалися в знаковій формі відобразити первісні художники.

Володимир та Нікіта Бизови через своє мистецтво говорять з глядачем мовою візуальних знаків, тобто художніх образів, в яких закладені певні ідеї та інформація.

У представлених роботах колір виступає підтримкою ключових елементів форми і створює емоційну наповненість знакових зображень, об'єднуючи інтелектуальну складову з психоемоційним світом глядача.

Вхід - вільний
Виставка проходить: м. Київ, вул. М.Грушевського 28/2, Галерея НЮ АРТ.
тел.: 044 531 95 59
Розклад роботи:
Вт-Пт: 10:00–18:00
Сб: 12:00–17:00
Нд-Пн: вихідний.

Представлені картини