Services

НЮ АРТотека (оренда творів мистецтва) Артотека - організація, що займається прокатом творів мистецтва для широкої публіки. Традиційно, об'єкти мистецтва відносяться до предметів розкоші, і для тих, хто не хоче викладати необхідну суму, або бажає звикнути до твору, повісивши його у себе вдома або оформити офіс, можливий лізинг, тобто оренда з правом подальшої пільгової покупки.

Галерея НЮ АРТ здійснює послуги пов'язані з придбанням предметів мистецтва та антикваріату на аукціонах і в галереях по всьому світу. Зокрема супровід, консультування, експертиза, оцінка ринкової вартості та інвестиційної привабливості того чи іншого предмета, придбання, імпорт на територію України, митний супровід.

Висококваліфіковані фахівці галереї НЮ АРТ допоможуть Вам підібрати ідеальну раму для Ваших творів живопису і графіки, фотографій або документів. У нас Ви зможете ознайомитися з широким вибором італійського, сербського і чеського багета, як з дерева, так і з пластику. Ми допоможемо Вам підібрати багет, який підкреслить красу Ваших робіт.

Кваліфіковані фахівці допоможуть Вам визначити нинішню ринкову вартість твору мистецтва, так само як і ймовірну динаміку зростання цін на твори автора роботи, яка проходить експертизу.

Галерея надає послуги по реставрації картин, ікон та антикварних меблів

Галерея співпрацює з низкою відомих художників і скульпторів, які виконують роботи на замовлення.

Де вигідніше продавати картини, ікони, скульптури та інші предмети мистецтва і як взагалі встановити їх справжню ринкову вартість? Ці питання є актуальними як для авторів, так і численних колекціонерів та поціновувачів художніх творів. Знайти випадкового, одиничного покупця дуже легко, але ось зробити так, щоб продаж скульптури або картин проводився на великому майданчику під контролем фахівців, - завдання непросте. Мало того, що потрібно охопити більшу аудиторію і донести до неї жанрову, стилістичну і естетичну цінність всіх творів, але важливо ще скласти об'єктивні ціни і передбачити їх можливу динаміку зростання. Крім того, для успішного продажу старовинним предметам живопису може знадобитися реставрація, а роботам  починаючих творців - висновок про їх оригінальність і справжність. Без допомоги експертів продавцю не обійтися, і чи можуть тепер залишатися сумніви в тому, що грамотна і надійна продаж живопису і творінь декоративно-прикладного мистецтва - привілей художнього салону? Наші фахівці готові надати вам повний комплекс послуг з комісійного продажу картин, ікон і різних об'єктів прикладних жанрів. Для експертизи на авторство, час створення і техніку виконання робіт ми запрошуємо авторитетних українських і зарубіжних фахівців. Крім автентичності, вони допоможуть встановити і ринкову вартість художнього твору, враховуючи всі визначальні критерії: від імені автора і тематики до унікальності образу (сюжету) і техніки його втілення. А якщо в ході експертизи з'ясується, що для збереження первозданної краси об'єктів мистецтва необхідна реставрація - ви можете замовити ці послуги прямо в нашій галереї. Таким чином, атрибуція, передпродажна підготовка і сам продаж картин, скульптур та інших предметів мистецтва стає турботою наших фахівців, позбавляючи вас від будь-яких пов'язаних з такими завданнями труднощів. Для авторів художніх творів співпраця з галереєю НЮ АРТ дає особливі переваги. Виставляючи авторські роботи в нашому салоні, ви отримуєте мільйонну аудиторію цінителів і потенційних покупців, і ваша творчість швидко завойовує успіх і популярність. На сайті галереї ми створюємо вашу особисту сторінку, а безпосередньо в галереї - відкриваємо персональну виставку. Хочете дізнатися подробиці привабливих перспектив? Ласкаво просимо в розділ «Контакти»!

Галерея надає послуги з атрибуції (мистецтвознавча експертиза, що дозволяє встановити автора непідписаного художнього твору, місце і час його створення) і техніко-технологічної експертизи.

Галерея НЮ АРТ співпрацює з провідними вузькопрофільними фахівцями України в області експертизи живопису, скульптури і декоративно-прикладного мистецтва

Консультації з питань формування колекцій.